Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Noel

Është emri yt Noel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Noeleen, Noeline
Djem me tinguj të ngjashëm:Nol, Nael, Neal, Nilay, Neil, Noell, Nohle, Neill
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nila, Noella, Nela, Neila, Noela, Noelia, Naile, Nola
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Noli, Jo, 1
Emrat e vëllezërve:Fidaim, Shendi, Norel
Emrat e motrave:Noemi, Kanita, Luana, Anna
Facebook:

+/- 197635 Noel's në Facebook. Pozicioni #517
Kategoritë: - Emrat Frëngjisht - Emrat e shkurtër - Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 4 shkronja - Popullore fund emrat boy - Popullore çek emrat boy - shpallë lehtë emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore slloven emrat boy




Komente nga Noel


Noel ( 7 vjeç) 2016-09-11
Qfar domethanje ka emri im
Lejla ( 22 vjeç) 2018-09-11
Dua ta di kuptimin e emrit
Noel ( 15 vjeç) 2019-08-22
I bukur i lezet dhem i shkurter dhe i kuptushem
Noel ( 15 vjeç) 2019-08-22
I bukur i lezet dhem i shkurter dhe i kuptushem

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Noel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Noel? Voto për emrin tënd