Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Leandra

Është emri yt Leandra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Leander
Djem me tinguj të ngjashëm:Leandro, Leander, Lander, Leandrew, Launder, Liandro, Leeandra, Léandre
Vajza me tinguj të ngjashëm:Landra, Leondra, Lindara, Luandra, Leondrea, Lyandra, Lindaiara, Landri
Vlerësimi:
5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Llan
Emrat e motrave:Leonita
Facebook:

+/- 12770 Leandra's në Facebook. Pozicioni #4870
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Emrat përfundon në A - Emrat e Amerikës Latine - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat me vlerësim më të ulët - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Vështirë për të shkruar emrat - Vështirë për të kujtuar emrat - Vështirë për të shpallë emrat
Komente nga Leandra


Leandra ( 3 vjeç) 2016-09-16
Me pelqen emri vajzes
Leandra ( 103 vjeç) 2016-11-13
Jo
Leandra ( 103 vjeç) 2016-11-13
Jo
Xhuliana ( 11 vjeç) 2017-02-01
Me pelqen se pse eshte motra e xhulianes
Leandra 2017-08-22
Me pelqen emri im
Xhuliana ( 20 vjeç) 2018-01-17
My name

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Leandra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Leandra? Voto për emrin tënd