Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Launder

Është emri yt Launder? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Leandro, Leander, Lander, Leandrew, Liandro, Leeandra, Léandre, Luhandre
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leandra, Landra, Leondra, Lindara, Luandra, Leondrea, Lyandra, Lindaiara
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Launder's në Facebook. Pozicioni #765197
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga LaunderPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Launder? Voto për emrin tënd


Është emri yt Launder? Voto për emrin tënd