Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Leandro

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Leandro.
Është emri yt Leandro? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:luan
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Leander
Djem me tinguj të ngjashëm:Leander, Lander, Leandrew, Launder, Liandro, Leeandra, Léandre, Luhandre
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leandra, Landra, Leondra, Lindara, Luandra, Leondrea, Lyandra, Lindaiara
Vlerësimi:
5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 15 vota
Pseudonime:Leo, Jo
Emrat e vëllezërve:Eris
Emrat e motrave:Samanta, Xheneta
Facebook:

+/- 24175 Leandro's në Facebook. Pozicioni #2921
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat me 7 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - shpallë lehtë emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Popullore spanjisht emrat boy - Lehtë për të shpallë emrat
Komente nga Leandro


Kleandro ( 15 vjeç) 2016-02-04
Kleandro
Leandro ( 5 vjeç) 2016-08-06
Mua me pelqen emri im
Leandro ( 17 vjeç) 2017-07-21
Super emer

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Leandro? Voto për emrin tënd


Është emri yt Leandro? Voto për emrin tënd