Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Leander

Është emri yt Leander? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Leandra, Léandre, Leandrew, Leandro, Leandros
Djem me tinguj të ngjashëm:Leandro, Lander, Leandrew, Launder, Liandro, Leeandra, Léandre, Luhandre
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leandra, Landra, Leondra, Lindara, Luandra, Leondrea, Lyandra, Lindaiara
Vlerësimi:
4.5/5
yje 37 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 36 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 37 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4530 Leander's në Facebook. Pozicioni #11009
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore slloven emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1887
Komente nga LeanderPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Leander? Voto për emrin tënd


Është emri yt Leander? Voto për emrin tënd