Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Landra

Është emri yt Landra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Leandro, Leander, Lander, Leandrew, Launder, Liandro, Leeandra, Léandre
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leandra, Leondra, Lindara, Luandra, Leondrea, Lyandra, Lindaiara, Landri
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 720 Landra's në Facebook. Pozicioni #43457
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga LandraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Landra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Landra? Voto për emrin tënd