Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lander

Është emri yt Lander? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Leandro, Leander, Leandrew, Launder, Liandro, Leeandra, Léandre, Luhandre
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leandra, Landra, Leondra, Lindara, Luandra, Leondrea, Lyandra, Lindaiara
Vlerësimi:
4.5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2375 Lander's në Facebook. Pozicioni #18090
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga LanderPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lander? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lander? Voto për emrin tënd