Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Klarisa

Është emri yt Klarisa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Klark, Kjell Erik
Vajza me tinguj të ngjashëm:Klarisza, Klarysa, Klarika, Klaarke, Klaerke, Klarissa, Klariska, Klarieke
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Klara, Kisa, Aralk
Emrat e vëllezërve:Fabi, Jo, Redi
Emrat e motrave:Enxhi, Jo, Amelia, Ami, Amarilda
Facebook:

+/- 395 Klarisa's në Facebook. Pozicioni #66860
Kategoritë:
Komente nga Klarisa


Klarisa ( 13 vjeç) 2020-07-17
Jo
Klerisa ( 12 vjeç) 2021-01-12
hahaggsgs

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Klarisa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Klarisa? Voto për emrin tënd