Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ajla

Është emri yt Ajla? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Akil, Aksel, Aakil, Axel, Achilleo, Akhil, Aquila, Azel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Asli, Azalea, Aysel, Akela, Aslı, Asel, Asalie, Achelle
Vlerësimi:
5/5
yje 25 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 25 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 24 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 25 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 25 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 25 vota
Pseudonime:Jo, Ajlush, Ajlë, Ajla, Aja
Emrat e vëllezërve:Klajdi, Azzam, Arik, Ali, Imer, Endi, Rei
Emrat e motrave:Ajla, Skam, Altina, Megi, Elona, Erza, Ajlin, Xhevrije, Xheneta, Alejna
Facebook:

+/- 2215 Ajla's në Facebook. Pozicioni #19097
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 4 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Top 100 shqiptar emrat - Emrat përfundon në A - Emrat me më shumë vota - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat Girl me më shumë vota - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore shqiptar emrat vajzë
Komente nga Ajla


Ajla 2016-07-06
I bukur
Ajla ( 2 vjeç) 2017-06-02
Dua te di donethenjen
Ajla ( 15 vjeç) 2018-01-12
Jo
Ajla ( 1 vjeç) 2018-06-26
Emri im eshte shum i bukur
Ajla 2019-02-13
Jo
Ajla ( 1 vjeç) 2019-04-06
Drit e bardh
Ajla 2019-06-15
Do te thot drite hanen
Ajla 2019-06-15
Do te thot drite hanen

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ajla? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ajla? Voto për emrin tënd