Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Asli

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Asli.
Është emri yt Asli? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:i ndershëm
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Akil, Aksel, Aakil, Axel, Achilleo, Akhil, Aquila, Azel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ajla, Azalea, Aysel, Akela, Aslı, Asel, Asalie, Achelle
Vlerësimi:
4.5/5
yje 68 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 27 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 27 vota
Pseudonime:As
Emrat e vëllezërve:Hajdar, Ejmeni
Emrat e motrave:Anxhela, Evelin
Facebook:

+/- 9655 Asli's në Facebook. Pozicioni #6084
Kategoritë:Emrat e Afrikës - Emrat filluar me A - Emrat me 4 shkronja - emrat Boy filluar me A - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga Asli


Asli ( 0 vjeç) 2019-04-14
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Asli? Voto për emrin tënd


Është emri yt Asli? Voto për emrin tënd