Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Azel

Është emri yt Azel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:atzel
Djem me tinguj të ngjashëm:Akil, Aksel, Aakil, Axel, Achilleo, Akhil, Aquila, Akule
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ajla, Asli, Azalea, Aysel, Akela, Aslı, Asel, Asalie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2080 Azel's në Facebook. Pozicioni #19960
Kategoritë:Emrat Hebreje
Komente nga AzelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Azel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Azel? Voto për emrin tënd