Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Axel

Është emri yt Axel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Avshalom
Variante:Aksel, Axl
Djem me tinguj të ngjashëm:Akil, Aksel, Aakil, Achilleo, Akhil, Aquila, Azel, Akule
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ajla, Asli, Azalea, Aysel, Akela, Aslı, Asel, Asalie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 181 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 113 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 112 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 111 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 167 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 167 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 33360 Axel's në Facebook. Pozicioni #2240
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat e shkurtër - Popullore danez emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore suedez emrat boy - Popullore francez emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore bulgarian emrat boy - Popullore polonisht emrat boy - Popullore indonezian emrat boy
Komente nga Axel


Eden 2019-05-02
ok

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Axel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Axel? Voto për emrin tënd