Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Azalea

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Azalea.
Është emri yt Azalea? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:lule
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Akil, Aksel, Aakil, Axel, Achilleo, Akhil, Aquila, Azel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ajla, Asli, Aysel, Akela, Aslı, Asel, Asalie, Achelle
Vlerësimi:
5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3495 Azalea's në Facebook. Pozicioni #13532
Kategoritë:Emrat Hebreje - Popullore ukrainisht emrat vajzë
Komente nga AzaleaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Azalea? Voto për emrin tënd


Është emri yt Azalea? Voto për emrin tënd