Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Aquila

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Aquila.
Është emri yt Aquila? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Shqiponjë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Acilino, Akilina
Djem me tinguj të ngjashëm:Akil, Aksel, Aakil, Axel, Achilleo, Akhil, Azel, Akule
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ajla, Asli, Azalea, Aysel, Akela, Aslı, Asel, Asalie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2310 Aquila's në Facebook. Pozicioni #18497
Kategoritë:Emrat Spanjisht
Komente nga AquilaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aquila? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aquila? Voto për emrin tënd