Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aksel

Është emri yt Aksel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Axel
Djem me tinguj të ngjashëm:Akil, Aakil, Axel, Achilleo, Akhil, Aquila, Azel, Akule
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ajla, Asli, Azalea, Aysel, Akela, Aslı, Asel, Asalie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 27 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 26 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 25 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1480 Aksel's në Facebook. Pozicioni #25711
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore danez emrat boy - Popullore lituanez emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy
Komente nga AkselPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aksel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aksel? Voto për emrin tënd