Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Asel

Është emri yt Asel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Akil, Aksel, Aakil, Axel, Achilleo, Akhil, Aquila, Azel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ajla, Asli, Azalea, Aysel, Akela, Aslı, Asalie, Achelle
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Asel, Seli
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Greis
Facebook:

+/- 1840 Asel's në Facebook. Pozicioni #21894
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 4 shkronja - emrat Boy filluar me A - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga Asel


Asel ( 3 vjeç) 2018-09-29
Sh i bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Asel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Asel? Voto për emrin tënd