Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aysel

Është emri yt Aysel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Akil, Aksel, Aakil, Axel, Achilleo, Akhil, Aquila, Azel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ajla, Asli, Azalea, Akela, Aslı, Asel, Asalie, Achelle
Vlerësimi:
4.5/5
yje 76 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 54 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 52 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 52 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 69 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 70 vota
Pseudonime:Zenush, Nida, Po
Emrat e vëllezërve:Roni
Emrat e motrave:Skam
Facebook:

+/- 2380 Aysel's në Facebook. Pozicioni #18079
Kategoritë:Emrat turq - Emrat filluar me A - Top 100 bulgarian emrat - Popullore turk emrat vajzë - Emrat Girl duke filluar me A - Popullore bulgarian emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Aysel


Aysel ( 31 vjeç) 2017-11-21
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aysel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aysel? Voto për emrin tënd