Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Andja

Është emri yt Andja? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Amadeus, Andis, Andik, Antiochus, Aeneades, Ants, Amotz, Antok
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amadika, Amadis, Andika, Antsje, Aintza, Amyntas, Anthasazia, Amdis
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 5 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 475 Andja's në Facebook. Pozicioni #58791
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 5 shkronja - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Andja


Andja ( 30 vjeç) 2016-05-09
ME PELQEN
Olsa 2016-05-10
♡♥
Andja 2020-10-01
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Andja? Voto për emrin tënd


Është emri yt Andja? Voto për emrin tënd