Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Andis

Është emri yt Andis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Amadeus, Andik, Antiochus, Aeneades, Ants, Antok, Amotz, Anthos
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amadika, Amadis, Andika, Antsje, Aintza, Amyntas, Anthasazia, Amdis
Vlerësimi:
4/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1240 Andis's në Facebook. Pozicioni #29282
Kategoritë:Popullore letonisht emrat boy
Komente nga AndisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Andis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Andis? Voto për emrin tënd