Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Amadeus

Është emri yt Amadeus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Amadee, Amadeo, Amadis, Amedee, Amedeo
Djem me tinguj të ngjashëm:Andis, Andik, Antiochus, Aeneades, Ants, Amotz, Antok, Anthos
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amadika, Amadis, Andika, Antsje, Aintza, Amyntas, Anthasazia, Amdis
Vlerësimi:
4.5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2375 Amadeus's në Facebook. Pozicioni #18103
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore slloven emrat boy - Popullore hungarez emrat boy
Komente nga AmadeusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Amadeus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Amadeus? Voto për emrin tënd