Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Amadeo

Është emri yt Amadeo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Amadeus
Djem me tinguj të ngjashëm:Andi, Ante, Amad, Andy, Aahwaanith, Amit, Amedeo, Ahmed
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anita, Anda, Amanda, Antea, Anh Thơ, Aneta, Anh Thảo, An Thảo
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Anajdi
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2090 Amadeo's në Facebook. Pozicioni #19901
Kategoritë:Emra italiane - Emrat filluar me A - Emrat me 6 shkronja - emrat Boy filluar me A - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga AmadeoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Amadeo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Amadeo? Voto për emrin tënd