Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Antea

Është emri yt Antea? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Andi, Ante, Amad, Amadeo, Andy, Aahwaanith, Amit, Amedeo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anita, Anda, Amanda, Anh Thơ, Aneta, Anh Thảo, An Thảo, Anida
Vlerësimi:
5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Tea, Jo, Antushe, Teja, Ana, Ante, Shushi
Emrat e vëllezërve:Jo, J, Indrit, Kristel, Florjan, Alesio
Emrat e motrave:Jo, Sara, Ledia, Klea, Gloria
Facebook:

+/- 535 Antea's në Facebook. Pozicioni #53917
Kategoritë:Emrat greke - Emrat filluar me A - Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 5 shkronja - Emrat përfundon në A - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat Girl me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Vështirë për të kujtuar emrat
Komente nga Antea


Antea ( 14 vjeç) 2018-12-19
Emri im ka nje kuptim shume te bukur eshte perendi qe sa prek token me rr fuqi
Antea ( 14 vjeç) 2019-03-10
jo
Antea ( 13 vjeç) 2019-08-06
Me pelqen shume emri im por do te doja te dija kuptimin e tij
Antea ( 15 vjeç) 2019-09-09
Jo
Antea ( 15 vjeç) 2019-09-09
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Antea? Voto për emrin tënd


Është emri yt Antea? Voto për emrin tënd