Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Andy

Është emri yt Andy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Andreas
Djem me tinguj të ngjashëm:Andi, Ante, Amad, Amadeo, Aahwaanith, Amit, Amedeo, Ahmed
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anita, Anda, Amanda, Antea, Anh Thơ, Aneta, Anh Thảo, An Thảo
Vlerësimi:
4.5/5
yje 216 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 134 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 135 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 132 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 193 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 192 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 981570 Andy's në Facebook. Pozicioni #88
Kategoritë: - Emrat skocez - Emrat e shkurtër - Top 100 arab emrat - Popullore çek emrat boy - Popullore arab emrat boy - Popullore rusisht emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore indonezian emrat boy - Popullore vietnamisht emrat boy
Komente nga AndyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Andy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Andy? Voto për emrin tënd