Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Andreas

Është emri yt Andreas? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Andrew
Variante:Adem, Analu, Andela, Anderline, Anders, Andesine, Andor, Andra, Andrae, András, André, Andre-Marie, Andrei, Andrej, Andreo, Andreolo, Andres, Andresine, Andreus, Andrew, Andrey, Andrian, Andrienus, Andries, Andriesa, Andriesetta, Andriesette, Andrieske, Andriëtta, Andrij, Andrija, Andrina, Andrinetta, Andrisine, Andrizina, Andro, Andru, Andruscha, Andryske, Andrzaj, Andrzei, Andrzej, Andy, Antero, Antti, Dandy, Deandre, Dray, Dre, Dreesine, Drete, Dries, Driesina, Driesje, Drieu, Drieuwesje, Drieuweske, Drue, Dryske, Enders, Ondrej
Djem me tinguj të ngjashëm:Andres, Andrik, Anders, Andrija, Andrej, Andrzej, Andros, Andreis
Vajza me tinguj të ngjashëm:Andreja, Aundrika, Andressa, Antris, Amitirs, Andreza, Andrecka, Andryske
Vlerësimi:
4.5/5
yje 256 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 196 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 194 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 191 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 248 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 244 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 120355 Andreas's në Facebook. Pozicioni #806
Kategoritë:Emrat skocez - Top 100 danez emrat - Popullore Po emrat boy - Top 100 norvegjez emrat - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore arab emrat boy - Popullore rumun emrat boy - Popullore danez emrat boy - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore suedez emrat boy
Komente nga AndreasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Andreas? Voto për emrin tënd


Është emri yt Andreas? Voto për emrin tënd