Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anderline

Është emri yt Anderline? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Andreas
Djem me tinguj të ngjashëm:André Warlen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Andralyn, Anderlone, Andreleen, Andrea Leilani, Anita Riwu Loni, Andrea Holm
Vlerësimi:
4.5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 60 Anderline's në Facebook. Pozicioni #269874
Kategoritë:Popullore anglisht emrat vajzë
Komente nga AnderlinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anderline? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anderline? Voto për emrin tënd