Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Andrian

Është emri yt Andrian? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Andreas
Djem me tinguj të ngjashëm:Andrin, Anterreon, Andrean, Andermo, Andrion, Anandaram, Andriyan, Andriawan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Andrina, Andreina, Andrena, Andriyana, Andren, Andreana, Andriana, Andriene
Vlerësimi:
5/5
yje 31 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 23 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 30 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 29 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7980 Andrian's në Facebook. Pozicioni #7056
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore indonezian emrat boy - Popullore ukrainisht emrat boy
Komente nga AndrianPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Andrian? Voto për emrin tënd


Është emri yt Andrian? Voto për emrin tënd