Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Andriene

Është emri yt Andriene? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Andrin, Andrian, Anterreon, Andrean, Andermo, Andrion, Anandaram, Andriyan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Andrina, Andreina, Andrena, Andriyana, Andren, Andreana, Andriana, Andreanne
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 95 Andriene's në Facebook. Pozicioni #191366
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga AndrienePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Andriene? Voto për emrin tënd


Është emri yt Andriene? Voto për emrin tënd