Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Andreanne

Është emri yt Andreanne? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Andrin, Andrian, Anterreon, Andrean, Andermo, Andrion, Anandaram, Andriyan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Andrina, Andreina, Andrena, Andriyana, Andren, Andreana, Andriana, Andriene
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2140 Andreanne's në Facebook. Pozicioni #19576
Kategoritë:
Komente nga AndreannePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Andreanne? Voto për emrin tënd


Është emri yt Andreanne? Voto për emrin tënd