Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Andreon

Është emri yt Andreon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Andrin, Andrian, Anterreon, Andrean, Andrion, Andermo, Anandaram, Andriyan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Andrina, Andreina, Andrena, Andriyana, Andren, Andreana, Andriana, Andriene
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Andrea
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Andreon's në Facebook. Pozicioni #655282
Kategoritë:emrat Boy filluar me A - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Emrat e bebeve djem me 7 shkronja
Komente nga Andreon


Andreon ( 26 vjeç) 2017-04-08
me pelqen emri qe kam dhe kurr nuk do ta ndroja

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Andreon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Andreon? Voto për emrin tënd