Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Andrey

Është emri yt Andrey? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Andreas
Djem me tinguj të ngjashëm:Andri, Andre`, André, Andrei, Amador, Andrew, Antor, Andreo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Andra, Amadora, Andria, Andora, Andera, Andriea, Aindrea, Anitra
Vlerësimi:
4.5/5
yje 70 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 43 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 43 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 42 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 60 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 60 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 31870 Andrey's në Facebook. Pozicioni #2331
Kategoritë:Popullore spanjisht emrat boy - Popullore ukrainisht emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy
Komente nga AndreyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Andrey? Voto për emrin tënd


Është emri yt Andrey? Voto për emrin tënd