Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Andra

Është emri yt Andra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Andreas
Djem me tinguj të ngjashëm:Andri, Andre`, André, Andrei, Amador, Andrew, Antor, Andreo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amadora, Andria, Andora, Andera, Andriea, Aindrea, Anitra, Andrya
Vlerësimi:
4.5/5
yje 140 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 105 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 105 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 105 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 131 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 132 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 23890 Andra's në Facebook. Pozicioni #2955
Kategoritë:Emrat greke - Top 100 rumun emrat - Top 100 italian emrat - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Popullore etiopian emrat vajzë - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1963
Komente nga AndraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Andra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Andra? Voto për emrin tënd