Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Andrya

Është emri yt Andrya? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Andrew
Djem me tinguj të ngjashëm:Andri, Andre`, André, Andrei, Amador, Andrew, Antor, Andreo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Andra, Amadora, Andria, Andora, Andera, Andriea, Aindrea, Anitra
Vlerësimi:
5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 445 Andrya's në Facebook. Pozicioni #61591
Kategoritë:
Komente nga AndryaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Andrya? Voto për emrin tënd


Është emri yt Andrya? Voto për emrin tënd