Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Andri

Është emri yt Andri? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Andre`, André, Andrei, Amador, Andrew, Antor, Andreo, Andor
Vajza me tinguj të ngjashëm:Andra, Amadora, Andria, Andora, Andera, Andriea, Aindrea, Anitra
Vlerësimi:
4.5/5
yje 248 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 132 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 129 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 130 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 209 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 207 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Lorenz
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 29865 Andri's në Facebook. Pozicioni #2462
Kategoritë:Top 100 indonezian emrat - Popullore etiopian emrat boy - Popullore indonezian emrat boy
Komente nga AndriPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Andri? Voto për emrin tënd


Është emri yt Andri? Voto për emrin tënd