Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Andrew

Është emri yt Andrew? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Andreas
Variante:Aindrea, Ander, Andera, Andersen, Anderson, Andreas, Andren, Andria, Andriy, Andrya, Anekelea, Drew, Jedrek, Tandy, Ανδρεας, Ανδριας, Андрій
Djem me tinguj të ngjashëm:Andri, Andre`, André, Andrei, Amador, Antor, Andreo, Andor
Vajza me tinguj të ngjashëm:Andra, Amadora, Andria, Andora, Andera, Andriea, Aindrea, Anitra
Vlerësimi:
4.5/5
yje 273 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 184 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 183 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 183 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 245 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 242 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2122580 Andrew's në Facebook. Pozicioni #19
Kategoritë:Emrat skocez - Top 100 anglisht emrat - Popullore Thai emrat boy - Popullore arab emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore Tagalogisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1990
Komente nga AndrewPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Andrew? Voto për emrin tënd


Është emri yt Andrew? Voto për emrin tënd