Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anderson

Është emri yt Anderson? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Andrew
Djem me tinguj të ngjashëm:Andri Gunawan, Andreson, Andherson, Andersen, Andersson, Andresyen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Andrizina, Andrea Yazmin, Andresine, Andrisine, Andresson, Andrea Ximena, Andrijana, Andrea Sinai
Vlerësimi:
4.5/5
yje 151 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 119 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 116 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 115 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 140 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 138 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 29970 Anderson's në Facebook. Pozicioni #2449
Kategoritë:Emrat skocez - Popullore italian emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1936
Komente nga AndersonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anderson? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anderson? Voto për emrin tënd