Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Andrei

Është emri yt Andrei? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Andreas
Variante:Андрей
Djem me tinguj të ngjashëm:Andri, Andre`, André, Amador, Andrew, Antor, Andreo, Andor
Vajza me tinguj të ngjashëm:Andra, Amadora, Andria, Andora, Andera, Andriea, Aindrea, Anitra
Vlerësimi:
4.5/5
yje 78 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 65 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 66 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 65 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 73 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 72 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 66105 Andrei's në Facebook. Pozicioni #1318
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 rumun emrat - Popullore rumun emrat boy - Top 100 Tagalogisht emrat - Popullore Tagalogisht emrat boy
Komente nga AndreiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Andrei? Voto për emrin tënd


Është emri yt Andrei? Voto për emrin tënd