Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Lorenz

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Lorenz.
Është emri yt Lorenz? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:laureati
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Laurentius
Djem me tinguj të ngjashëm:Laurence, Lorenc, Lawrence, Lorens, Lawerence, Lorence, Laurenz, Laurens
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lorènza, Laurencia, Leurinice, Louwerensje, Laurenzia, Lauranse, Lorensia, Lauwerensje
Vlerësimi:
4.5/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 21 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 21 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Andri
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10695 Lorenz's në Facebook. Pozicioni #5621
Kategoritë:Emra italiane - Popullore gjermanisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1887 - Emrat e përbashkëta Austria 2009
Komente nga LorenzPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lorenz? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lorenz? Voto për emrin tënd