Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Laurentius

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Laurentius.
Është emri yt Laurentius? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:laureati
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Larry, Lars, Las, Lasse, Laura, Lauraine, Lauran, Lauranne, Laure, Laureen, Laureins, Laurel, Laurena, Laurence, Laurens, Laurent, Laurentia, Laurentien, Laurentina, Laurenz, Lauretta, Laurette, Lauri, Laurian, Laurie, Laurien, Lauris, Laurissa, Laurits, Lauritz, Lauro, Laury, Lauwerensje, Lauwerentina, Lavrenti, Lawerence, Lawrance, Lawren, Lawson, Leis, Lenz, Lorance, Loranne, Loren, Lorena, Lorencz, Lorenz, Lorènza, Lorenzia, Lori, Lorien, Lorijn, Lorin, Lorrin, Loura, Lourens, Lourentia, Lourina, Louris, Louwerensje, Louwerentius, Louweris, Louwrens, Louwrensa, Louwrentius, Louwrientje, Lowry, Renzo, Wawrin
Djem me tinguj të ngjashëm:Lourents, Lorentz, Laurentzi, Laurents, Laurentij, Louwrentius, Louwerentius, Lourentius
Vajza me tinguj të ngjashëm:Louwrientje, Lara Natascha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 22 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 18 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 735 Laurentius's në Facebook. Pozicioni #42829
Kategoritë:Emra latin - Popullore lituanez emrat boy
Komente nga LaurentiusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Laurentius? Voto për emrin tënd


Është emri yt Laurentius? Voto për emrin tënd