Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Lenz

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Lenz.
Është emri yt Lenz? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Nga Laurentum, Itali
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Laurentius
Djem me tinguj të ngjashëm:Lance, Lonzo, Lynsey, Lyonechka, Leamhnach, Lê Hoàng, Lennox, Linus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lanza, Luminosa, Luneza, Lenka, Linzi, Lyonesse, Lenci, Linh Hương
Vlerësimi:
5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1530 Lenz's në Facebook. Pozicioni #25045
Kategoritë:Emrat e shkurtër
Komente nga LenzPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lenz? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lenz? Voto për emrin tënd