Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lenka

Është emri yt Lenka? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Elena
Djem me tinguj të ngjashëm:Lance, Lonzo, Lenz, Lynsey, Lyonechka, Leamhnach, Lê Hoàng, Lennox
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lanza, Luminosa, Luneza, Linzi, Lyonesse, Lenci, Linh Hương, Lyones
Vlerësimi:
4/5
yje 406 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 306 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 302 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 300 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 395 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 392 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11385 Lenka's në Facebook. Pozicioni #5321
Kategoritë: - Emra sllav - Top 100 çek emrat - Top 100 sllovak emrat - Popullore çek emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë
Komente nga LenkaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lenka? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lenka? Voto për emrin tënd