Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lanza

Është emri yt Lanza? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lance, Lonzo, Lenz, Lynsey, Lyonechka, Leamhnach, Lê Hoàng, Lennox
Vajza me tinguj të ngjashëm:Luminosa, Luneza, Lenka, Linzi, Lyonesse, Lenci, Linh Hương, Lyones
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 190 Lanza's në Facebook. Pozicioni #113641
Kategoritë:Emra italiane - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat vajzë




Komente nga Lanza



Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lanza? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lanza? Voto për emrin tënd