Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Linus

Është emri yt Linus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Linos
Variante:Linos
Djem me tinguj të ngjashëm:Lance, Lonzo, Lenz, Lynsey, Lyonechka, Leamhnach, Lê Hoàng, Lennox
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lanza, Luminosa, Luneza, Lenka, Linzi, Lyonesse, Lenci, Linh Hương
Vlerësimi:
4.5/5
yje 30 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 24 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 28 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 13995 Linus's në Facebook. Pozicioni #4520
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore suedez emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1915
Komente nga LinusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Linus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Linus? Voto për emrin tënd