Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Lenci

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Lenci.
Është emri yt Lenci? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:ndriçim
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lance, Lonzo, Lenz, Lynsey, Lyonechka, Leamhnach, Lê Hoàng, Lennox
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lanza, Luminosa, Luneza, Lenka, Linzi, Lyonesse, Linh Hương, Lyones
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Rovena
Facebook:

+/- 295 Lenci's në Facebook. Pozicioni #82508
Kategoritë:Emrat hungareze
Komente nga LenciPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lenci? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lenci? Voto për emrin tënd