Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Esmeralda

Është emri yt Esmeralda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Emerald, Esmeralde, Esmiralda, Manda, Smaranda
Vajza me tinguj të ngjashëm:Esmaralda, Esmerelda, Esmerilda, Esmeralde, Esmiralda, Esmarelda, Ezmeralda, Esmirelda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 12 vota
Pseudonime:Alda, Esme, Ada, Esmere, Esmer, Esma, Es, Esi, Izzi, Esie, Sali
Emrat e vëllezërve:Erich, Albion, Erdit, Ernaldo, Ilert, Arjet Artin, Erikson, Eri, Erlid, Elton Hoxha, Ronaldo, Lenci
Emrat e motrave:Marsela, Ajla, Reina, Erlinda, Emanuela, Erina, Enxhi, Griselda, Catlee, Albora, Jerina, Elif, Erjona Hoxha, Danjela Hoxha, Esmeralda Hoxha, Albjona
Facebook:

+/- 39600 Esmeralda's në Facebook. Pozicioni #1965
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat me 9 shkronja - Emrat me 4 rrokjeve - Popullore grek emrat vajzë - Popullore lituanez emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje - Popullore letonisht emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 9 shkronja - Emrat Girl duke i dhënë fund në A
Komente nga Esmeralda


Esmeralda ( 16 vjeç) 2020-04-20
Me plq
Esmeralda 2020-08-24
kuptimi i tij esht xhevahiri esmerald
Esmeralda ( 17 vjeç) 2020-09-17
Mua me pelqen shum por dua te di prejardhjen
Esmiralda 2020-11-02
Jo keq
Esmeralda ( 17 vjeç) 2020-11-08
Emri Esmeralda ka kuptimin e gurit te cmuar smerald

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Esmeralda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Esmeralda? Voto për emrin tënd