Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Griselda

Është emri yt Griselda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Selda
Djem me tinguj të ngjashëm:Griswold, Griswald, Garselid
Vajza me tinguj të ngjashëm:Grisilda, Gricelda, Grizelda, Grisjahilde, Grishilde, Greeselda, Griswalde, Griswalda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 40 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 31 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 29 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 38 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 38 vota
Pseudonime:Grifsha, Giqe, Grisi, Eda
Emrat e vëllezërve:Arlind
Emrat e motrave:Rina, Elisa, Gerta, Frosina, Erjola, Esmeralda
Facebook:

+/- 16895 Griselda's në Facebook. Pozicioni #3895
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat me 8 shkronja - Popullore Catalonian emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja
Komente nga Griselda


Griselda ( 19 vjeç) 2016-11-09
i bukur
Griselda ( 17 vjeç) 2019-12-25
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Griselda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Griselda? Voto për emrin tënd