Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Adelajda

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Adelajda.
Është emri yt Adelajda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Fisnik
Gjinia:Femër
Origjina:
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adelhajda
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Adela, Dela
Emrat e vëllezërve:Artjon, Herman
Emrat e motrave:Ilda, Anita, Maria
Facebook:

+/- 180 Adelajda's në Facebook. Pozicioni #119420
Kategoritë:Emrat polish - Emrat filluar me A - Emrat me 8 shkronja - Emrat me 4 rrokjeve - Emrat përfundon në A - emrat Boy filluar me A - emrat Boy përfundon në A - Emrat Girl duke filluar me A - Lehtë për të kujtuar emrat - Lehtë për të shpallë emrat
Komente nga Adelajda


Adelajda ( 18 vjeç) 2016-05-17
Dua te di kuptimin e emrit Tim
Adelajda 2017-07-20
I bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adelajda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adelajda? Voto për emrin tënd