Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Pamela

Është emri yt Pamela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Penuel, Phanouel, Pemil, Phomello, Peniel, Pennleah, Phanuel, Penley
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pinal, Pammela, Piniel, Pamala, Pamella, Pamila, Pammeli, Pamelia
Vlerësimi:
5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Pami, Pamci, Ela, Mela, Pipi, Pamy, Zemer, Shpirt, Panxhi, Yll, Pamçi, Pumsi, Bose, Amela, Pame, Pamka, Pamçe, Pamce
Emrat e vëllezërve:Marlind, Marlin, Eri, Fabjo, Albi
Emrat e motrave:Keida, Skam, Ivanna, Xhesika, Pamela Ndoj, Enxhi Ndoj, Daniela Ndoj, Nuk Kam, Klea, Alea, Arja Alesja, Ornela, Suada
Facebook:

+/- 497975 Pamela's në Facebook. Pozicioni #216
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat me 6 shkronja - Emrat përfundon në A - Top 100 anglisht emrat - Popullore çek emrat vajzë - Lehtë për të kujtuar emrat - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore shqiptar emrat vajzë
Komente nga Pamela


Pamela ( 17 vjeç) 2015-12-06
Jam shum e bukur
Pamela ( 25 vjeç) 2017-03-22
no coment
Pamela 2018-06-11
E kam super emer
Pamela 30.01.2020 2020-01-29
Duket emerge gangsteresh
Pamela ( 15 vjeç) 2020-01-29
Emerge gangsteresh
Pamela ( 10 vjeç) 2020-02-16
Eshte i bukur
Pamela ( 11 vjeç) 2020-02-16
I mrekullushem I bukur
Pamela ( 23 vjeç) 2020-02-16
Jam shum e bukur emri im eshte i mrekullushem dhe i bukur eshte me i bukri ne te gjith boten dhe i veçante
Pamela ( 10 vjeç) 2020-02-26
Eshte i bukur dhe nuk e kanë te gjithe kete emer
Pamela ( 10 vjeç) 2020-04-17
I bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Pamela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Pamela? Voto për emrin tënd