Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ornela

Është emri yt Ornela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ornel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ornella, Ornelly, Oranelli, Oermila
Vlerësimi:
5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 12 vota
Pseudonime:Ori, Nela, Ela, Ornel, Odlela
Emrat e vëllezërve:Orges, Marjus, Erich, Jo, Ensar, Fatjon, Daniel
Emrat e motrave:Anisa, Suela, Munika, Altiona, Vesa, Enesa, Ersejda, Pamela, Vilfrida, Jonida, Orgesa, Andrra, Ylleza, Jo
Facebook:

+/- 1605 Ornela's në Facebook. Pozicioni #24179
Kategoritë:Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 6 shkronja - Emrat përfundon në A - Lehtë për të shpallë emrat - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja - Më e lehtë për të shkruar emrat - Emrat Girl duke i dhënë fund në A - Lehtë për të kujtuar emrat vajzë
Komente nga Ornela


Ornela ( 24 vjeç) 2016-08-05
Emer i bukur
Ornela ( 24 vjeç) 2016-08-05
Emer i bukur i vecant
Ornela ( 31 vjeç) 2019-06-24
vejn nga emri lules se Mana
Ornela ( 12 vjeç) 2019-12-06
po. une me emrin tim jam shume e kenaqur dhe ,me ben krenare ky fakt
Elsa ( 26 vjeç) 2020-01-07
Per here te pare e kam degjuar te shoqja ime dhe menjerher me ka tinglluar aqe bukur emri Ornela! Me pelqen shumm dhe nese kame nje vajze ne te ardhmen do e quaj Ornela!
Ornela ( 29 vjeç) 2020-06-08
esh shum i bukur
Ornela ( 15 vjeç) 2020-08-05
Jam me fat qe jam kete emer .
Ornela ( 14 vjeç) 2021-07-17
Emer I bkr

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ornela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ornela? Voto për emrin tënd