Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ahmet

Është emri yt Ahmet? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ahmed
Djem me tinguj të ngjashëm:Andi, Ante, Amad, Amadeo, Andy, Aahwaanith, Amit, Amedeo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anita, Anda, Amanda, Antea, Anh Thơ, Aneta, Anh Thảo, An Thảo
Vlerësimi:
4.5/5
yje 83 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 52 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 53 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 53 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 77 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 77 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Rinor, Ermir
Emrat e motrave:Hygerta
Facebook:

+/- 28415 Ahmet's në Facebook. Pozicioni #2577
Kategoritë: - Emrat Arabisht - Top 100 turk emrat - Popullore turk emrat boy - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga AhmetPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ahmet? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ahmet? Voto për emrin tënd