Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Samira

Është emri yt Samira? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Samir
Variante:Sameera
Djem me tinguj të ngjashëm:Samir, Soner, Shamar, Siegmar, Seymour, Shunnar, Sigmar, Saniiro
Vajza me tinguj të ngjashëm:Samra, Samarah, Samara, Sommer, Semira, Snorre, Shunnareh, Sonora
Vlerësimi:
4.5/5
yje 308 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 182 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 178 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 181 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 286 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 279 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 39680 Samira's në Facebook. Pozicioni #1963
Kategoritë: - Emrat Arabisht - Top 100 francez emrat - Top 100 lituanez emrat - Top 100 polonisht emrat - Emrat popullore maroken - Popullore rumun emrat boy - Popullore francez emrat boy - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore francez emrat vajzë
Komente nga SamiraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Samira? Voto për emrin tënd


Është emri yt Samira? Voto për emrin tënd